Vlastníte užitkový vůz, který již nevyužijete a rádi byste jej prodali? Využijte služby firmy Výkup aut a Vaše dodávka může být vykoupena do 24 hodin od vyřízení! Vozidlo se přitom může nacházet kdekoliv po republice a v jakémkoliv stavu.

Výkup dodávek za hotové

Výkup dodávky za hotové pro Vás znamená, že nebudete muset čekat, až se vůz prodá a peníze dostanete ihned na ruku. Vaše vozidlo od Vás vykoupí za tu nejvyšší možnou cenu ať již jde o vozidlo ojeté, havarované či zcela nepojízdné. Nechte si co nejpřesněji odhadnout skutečnou výkupní cenu za Vaše užitkové vozidlo a sami si určete, zda se Vám výkup vozidla vyplatí. Na webu Výkup aut stačí vyplnit Vaše kontaktní informace a formulář o vozidle, který naleznete na webu firmy Výkup aut.

Co k výkupu dodávky budu potřebovat?

Osoba, která předá vozidlo k prodeji, musí být majitelem vozidla, který je zapsaný v technickém průkazu. V jiném případě musí mít notářsky ověřenou plnou moc k prodeji s ověřeným podpisem. K výkupu vozidla si dále připravte občanský průkaz nebo pas a velký a malý technický průkaz. Co se týče úkonů spojených s ohlášením a převodem vozidla, tak vše zajišťuje firma Výkup aut a Vy se nemusíte v tomto ohledu o nic starat. Odpadá Vám rovněž povinnost platit jakékoliv manipulační, ekologické či jiné poplatky.

Co ovlivňuje cenu užitkového vozu?

Na finální cenu za Váš užitkový vůz nemají vliv pouze faktory jako je rok výroby vozu, značka vozu, model vozu nebo stav vozidla. Mezi faktory, které nejsou podmínkou výkupu vozidla, ale mohou zvyšovat jeho hodnotu a cenu patří například stav servisní knížky či pojištění vozidla. Ohledy jsou brány rovněž na skutečnost, zda jste nebo nejste prvním majitelem vozidla. 

Zdroj foto: Auto-vykup.cz, Pixabay.com

#elektromobilita #LucidMotors #Skoda #SkodaVisioniV #sefredaktorzavolantem