Autosklo je jedním z nejdůležitějších bezpečnostních prvků Vašeho vozu. Rozbitá, naprasklá a jinak poškozená skla na automobilech jsou nejčastějším důvodem k vyhledání autoservisu, který se specializuje na jejich výměnu. V autoservisu Motogart Praha zajišťují opravy a výměny autoskel všech typů a značek aut osobních, užitkových i nákladních.  

Postup při rozbití čelního autoskla

Můžete být sebevíce pečliví řidič, který dodržuje vzdálenosti a jezdí podle předpisů, avšak odraženému kamínku z vozu jedoucího před Vámi se jen těžko ubráníte. V případě, že splňujete pojistné podmínky, můžete si platbu za opravu nebo výměnu autoskla zajistit přes pojišťovnu. Autoservis Motogart zajišťují opravy a výměny autoskel při splnění pojistných podmínek, a to z povinného ručení viníka, ale také z havarijního pojištění nebo připojištění čelního skla. Pro své služby používají výhradně originální vysoce kvalitní skla a rychleschnoucí lepidla.

Důležité dokumenty pro opravu či výměnu autoskla

Autoservis Motogart Praha zajišťuje opravu či výměnu autoskel z pojistné události a to zcela zdarma. Od vás se požaduje mít připravené některé náležitosti, které z velké většiny již vlastníte. Potřebné dokumenty se lehce liší podle druhu pojistného plnění. Pokaždé však budete potřebovat občanský průkaz nebo jeho kopii, velký technický průkaz nebo jeho kopii a plnou moc pro jednání s pojišťovnou. 

Zdroj foto: Motogart.cz

#elektromobilita #LucidMotors #Skoda #SkodaVisioniV #sefredaktorzavolantem