Společnost Iveco je známa širokou nabídkou užitkových a nákladních vozů. Snad každému se vybaví dnes již legendární “dodávky” Iveco Daily. Užitkové vozy jsou však většinou denně v zápřahu a proto je důležitý jejich pravidelný servis. Dovolíme si Vás dnes nasměrovat na spolehlivý servis pro vozy Iveco v Praze a to firmu Strojservis.

Servis všech modelů značky Iveco a Fiat Professional

Strojservis Praha zaručuje kompletní rozsah záručních a pozáručních oprav. Poradí si samozřejmě jak s  vozy užitkovými, tak nákladními. Od servisu pro vozy Iveco můžete očekávat veškerou diagnostiku a servis těchto vozů, pneuservis, měření emisí a diagnostiky tachografů, analýzu nápravových tolerancí či plnohodnotnou myčku vozidel. Nabízí tak veškeré komplexní služby týkajících se servisu těchto vozů. 

Nejlepší řešení v případě neočekávané události

Strojservis Praha Vám zaručí spolehlivé služby v případě jakékoliv poruchy nebo nehody. Rádi  Vám zajistí odtah nepojízdného vozidla vlastním odtahovým vozem. V místě servisu pak můžete čekat jen to nejrychlejší řešení problému, jelikož disponují vlastním skladem náhradních dílů. 

Navštivte areál Strojservisu Praha v Horních Počernicích

Na své si u Strojservisu Praha přijdete i v případě, pokud máte v plánu koupit vůz nový nebo ojetý. Případně si vozidlo pouze půjčit. Stačí navštívit webové stránky nebo areál v Horních Počernicích.

Zdroj foto: Strojservis.cz

#elektromobilita #LucidMotors #Skoda #SkodaVisioniV #sefredaktorzavolantem