Pavel Turek, který strávil sedmnáct let ve Formuli 1 a který stál u rozvoje letecké závodní série Red Bull Air Race, dnes slavnostně otevřel první kamennou prodejnu značky Automobilist v České republice. Ta je známa jako výrobce uměleckých děl s tematikou motoristického a automobilového sportu, vznikající v oficiální spolupráci s globálními značkami F1, WRC, 24H Le Mans, a mnoho dalších. Prodejna je umístěna v patře – 1 nákupního centra Palladium v blízkosti kavárny Starbucks.

V rámci slavnostního otevření pobočky byl v Palladiu představen ve světové premiéře nejnovější Fine Art, na jehož přípravě strávil tým tvůrců více než 4 měsíce čistého času. Pouze návštěvníci Palladia tak mají unikátní možnost vidět Fine Art závodního automobilu s Ayrtonem Sennou, kde každý detail je vymodelován ve 3D do posledního šroubku a poslední kapičky deště s absolutní bezchybností. Vidět takové umění je pak potěším nejen pro všechny motoristické nadšence, ale i pro laiky.

Společnost Automobilist v rámci svého otevření připravila i speciální Valentýnské překvapení – ke každému nákupu si zákazníci mohou vybrat plakát ze speciálního výběru zdarma. Akce platí pouze v Palladiu do 14. února 2022. A tak některý z Fine Artů může být originálním Valentýnským dárkem.

Pokud zákazníci nejsou nadšenci motoristického sportu, jistě si v Palladiu vyberou z bohaté nabídky Valentýnských překvapení pro ni i pro něho. Navíc během pondělí 14. února 2022 budou krásné slečny, které se účastnily soutěže Miss Czech Republic, rozdávat návštěvníkům sladkosti od společnosti Lindt.

Pro všechny, kteří nevědí, co koupit k Valentýnu, jsou připraveny dárkové poukazy. Poukazy, které lze použít ve více jak 110 obchodech v Palladiu, lze zakoupit osobně na Infokiosku nebo přes e-shop eshop.palladiumpraha.cz. A pro všechny zapomnětlivé, dárkové poukazy lze po Praze koupit i s expresním doručením službou Liftago do 2 hodin od objednání.

PALLADIUM na náměstí Republiky v Praze je oblíbeným místem nákupů a setkávání. Součástí komplexu je 170 obchodů, 30 restaurací, prvotřídní kanceláře a garáže s kapacitou pro veřejnost 600 míst.

www.palladiumpraha.cz

Zdroj foto a video: Automobilist

#elektromobilita #LucidMotors #Skoda #SkodaVisioniV #sefredaktorzavolantem