V případě, že se porozhlížíte po novém vozidle a zároveň se chystáte zbavit svého dosavadního automobilu, máte hned několik možností, jak to provést.

Prodej vlastní cestou je zbytečně zdlouhavý

Mnozí majitelé motorových vozidel si nejprve shánějí kupce svépomocí. To však může být dosti náročnou záležitostí, navíc je s tím spojena řada úkonů, které musíte při změně majitele a samotném prodeji uskutečnit. Ne každý má na tuto variantu dostatek času a energie.

Autobazary vás při zprostředkování prodeje mohou obrat o značnou část sumy

Další možnost představuje spolupráce s autobazarem. V něm však nemáte jistotu, že si auto svého nového majitele najde brzy, potažmo zda se vůbec podaří jej prodat. Zvláště starší vozy se takto prodávají velmi obtížně. Nehledě na to, že si klasické bazary berou poměrně značné procento z případného prodeje, takže určitě nezískáte tolik peněz, kolik byste si nejspíše představovali.

Prodejte auto přímo a bez stresu z formalit

Velmi efektivní se jeví prodej auta za hotové, který nabízí společnost Auto Výkup Praha. Peníze za vůz, jehož se hodláte co nejrychleji a za výhodných podmínek zbavit, obdržíte ihned a „na ruku“, což může být pro řadu lidí velkým lákadlem.

Předností této služby je rovněž fakt, že s autem nemusíte jezdit až do sídla společnosti a některé z jejích poboček. Firma totiž poskytuje službu, kdy pro váš automobil (potažmo i motocykl a další motorová vozidla) dojede přímo tam, kde jej máte zaparkovaný, a to do pouhých 24 hodin v rámci celé České republiky. Odhad reálné ceny auta probíhá jednoduše online na základě fotografií a videí. Dokonce se ani nevyžaduje záruka na technický stav vozidla. Ušetříte spoustu času i námahy, protože za vás zástupce společnosti vyřídí veškeré nezbytné formality.

Jednodušší způsob, jak uskutečnit prodej auta za hotové peníze, nejspíše u nikoho jiného nenajdete.

#elektromobilita #LucidMotors #Skoda #SkodaVisioniV #sefredaktorzavolantem