Diskrétní autokamera se všemi bezpečnostními funkcemi?

Mio, přední světový dodavatel bezpečnostních kamer do vozů a cyklonavigací, uvedl diskrétní bezpečnostní autokameru MiVue J756DS, která se plně integruje do vzhledu auta a takřka není vidět. Naopak obsahuje všechny potřebné bezpečnostní funkce, od ochrany auta po zaparkování a nesmazatelného natáčení po nehodě, přes přenos dat přes WIFI, až po pokročilé upozorňování na radary a rychlostní úseky. Set přední i zadní autokamery opatřené optickými senzory Sony STARVIS a GPS pak doplňuje i chytrá nabíječka Mio MiVue SmartBox pro podporu aktivního parking režimu s detekcí pohybu.

Diskrétní autokamera se všemi bezpečnostními funkcemi?

Diskrétní a integrovaný vzhled

MiVue J756DS je vyrobena tak, aby se zákazníkům v autě lépe řídilo. Proto je možné nainstalovat kameru za zpětné zrcátko, aby měli volný výhled ven a současně kamera vypadala jako integrovaná součást vozu.

Inteligentní parkovací režim

Když je motor vypnutý, MiVue J756DS se přepne do inteligentního parkovacího režimu. Pokud senzory detekují náraz a/nebo pohyby v blízkosti přední části vozidla, automaticky se aktivuje nahrávání. To pomáhá shromažďovat důkazy, i když nejste ve vozidle (vyžaduje trvalé napájení kamery, např. díky Mio SmartBox III).

Upozornění na radary a úseková měření

MiVue J756DS WiFi GPS zobrazuje vzdálenost a čas (vteřiny) k rychlostní kameře (radary), upozorňuje na kamery hlídající přejezd na červenou (křižovatky, semafory). Novinkou je i moderní funkce upozorňování před úsekovým měřením, na jeho začátku, v jeho průběhu a při jeho skončení. Poskytuje tak informace o aktuální a průměrné rychlosti vozu a rychlostním omezení v úseku, a navíc čas a metráž zbývající do konce úseku. Řidič tak může upravit rychlost daleko dříve, než na jeho konci a přispět tak k plynulosti dopravy.

Díky upozornění v dostatečné vzdálenosti a v závislosti na rychlosti vozu bude řidič navíc vždy vědět, jak rychle může jet, jde o patentovanou funkci Smart Alert – čím rychleji řidič jede, tím dříve ho kamera upozorní.

Bezplatné aktualizace databází radarů po celou dobu životnosti zařízení.

Superkapacitor

Díky vestavěnému superkondenzátoru je MiVue J756DS mnohem odolnější vůči změnám teploty, což poskytuje vyšší úroveň spolehlivosti a ochrany.

Integrovaná WIFI a aktualizace přes telefon

Zálohování a přenos videa je možný i do chytrého telefonu, a to díky aktualizované aplikaci MiVue PRO přímo od výrobce. Ta slouží také pro aktualizace autokamery, zejména radarů a případně nového firmwaru autokamery (technologie WIFI OTA).

Mio Night Vision technologie

Špičková technologie Mio Night Vision zajištuje díky objektivu s vysokou světelností a sestavě skleněných čoček dosažení plynulých a jasných záznamů, a to i za zhoršených světelných podmínek. MiVue J756DS je vybavena špičkovým senzorem STARVIS od  Sony. Objektiv s vysokou světelností propouští více světla pro dosažení vynikajícího kontrastu a bohatých barev, i za zhoršených světelných podmínek.

Diskrétní autokamera se všemi bezpečnostními funkcemi?

GPS polohování a automatická kalibrace času/polohy

Díky integrovanému GPS modulu zaznamenává MiVue J756DS rychlost jízdy, přesnou polohu a čas (razítko ve videu lze případně vypnout). Zajišťuje i automatickou kalibraci času a polohy, a to i po delší době mimo provoz.

Integrovaný G-senzor uloží potřebné záznamy

V případě nehody nebo náhlé změny směru jízdy citlivě zaznamená integrovaný G senzor pohyby vozidla a zajistí, že nahraná data nebude možné přepsat.

Mio MiVue Manager

PC software pro přehrávání a analýzu videa, informací z G-Senzoru (rychlost, směr a intenzita nárazu), sdílení na sociálních sítích, zaznamenání jízdní trasy na Google Maps.

WEB

https://www.mio.com/cs_cz/products/dash-cameras/car-cameras/mivue-j756ds

Cena

Mio MiVue J756DS je aktuálně k dostání v českých a slovenských eshopech už od 5000 Kč vč. DPH / 200 EUR.

Diskrétní autokamera se všemi bezpečnostními funkcemi?

Technické specifikace:

• Vysoce kvalitní optický snímač Sony Starvis

• Integrovaný vzhled neruší výhled

• Night Vision Pro technologie

• Nahrávání ve Full HD rozlišení 1920 x 1080 pro přední i zadní kameru

• Kompletní balení včetně zadní kamery T35 a SmartBox III

• Inteligentní parkovací režim s detekcí pohybu

• Vestavěná GPS – automaticky zaznamenává informace o jízdě (rychlost, směr, nadmořskou výšku a zeměpisné souřadnice)

• Integrovaná Wi-Fi pro přenos souborů, aktualizace firmwaru kamery a rychlostních radarů

• Superkapacitor s extrémní odolností

• 3-osý G-senzor pro automatickou detekci a analýzu nehody

• Upozornění na rychlostní radary a úseková měření, s bezplatnou a pravidelnou aktualizací databáze

• Podpora paměťových karet MicroSD až do kapacity 256GB

• Mio MiVue Manager – PC software pro přehrávání a analýzu videa a informací z GPS modulu a z G-Senzoru (rychlost, směr a intenzita nárazu), a pro možnost sdílení na sociálních sítích

• Česká a slovenská lokalizace

• Balení: MiVue J756DS, zadní kamera T35, MiVue SmartBox III, cigaretová nabíječka, lepící držák, krytka kabeláže, 8metrový kabel k zadní kameře, návod.

Více informací naleznete prosím na www.MIO.com/CZ/

Zdroj foto: Mio

#elektromobilita #LucidMotors #Skoda #SkodaVisioniV #sefredaktorzavolantem