Dodávky dnes už zdaleka nevlastní pouze majitelé firem, kteří potřebují něco převážet. Dodávka se vyplatí i běžným osobám, které si například spoustu věcí mohu přestěhovat samy. Pravidelné roční sázení stromů, stěhování a podobné činnosti vás donutí přemýšlet, zda by se vám v garáži nevyplatila dodávka.

Dodávky na prodej

Můžete mít menší dodávku i minibus, když třeba často převážíte více dětí. Samozřejmě, že dodávky jako takové nejvíce ocení podnikatelé, protože se však jedná o užitkové vozy, nepotřebujete mít vyvoněné novinky. Na dodávky na prodej se specializuje firma AP Auto Praha, která nabízí zákazníkům širokou nabídku prověřených vozů. Když si budete chtít koupit dodávku, můžete si vybrat z denní nabídky až 400 dodávek a užitkových vozů, máte maximální záruku bezpečné koupě od zavedeného prodejce. Vozy nemají rizika jako zástavní právo, leasing atd. Vybrané vozidlo si můžete vyzkoušet, firma vám zařídí nejvýhodnější leasing nebo úvěr stejně jako havarijní pojištění i povinné ručení.

Dodávky – chcete prodávat?

Pokud naopak chcete vyměnit svůj vozový park a prodáváte nejen dodávku, zde to učinit i u AP Auto Praha. Zaplatí vám nejvyšší možnou výkupní cenu, peníze dostanete ihned i v hotovosti. Společnost automaticky převezme garanci za vůz vůči budoucímu majiteli a vyřídí za vás veškerou administrativu. Stejně tak firma nabízí prodeje vozu v komisním prodeji. AP Auto Praha se řadí mezi největší profesionály na trhu díky mnoha letům praxe. Nabízí široké spektrum služeb i vozů jako takových. Referencí jejich služeb jsou spokojení zákazníci, kteří se mnohdy i vrací, pokud potřebují vyměnit své vozidlo a chtějí si pořídit nové. Jestli i vy zvažujete prodej nebo nákup automobilu, obraťte se na solidní profesionály, kteří i za vás spoustu věcí vyřeší.

Zdroj foto: Dodavky.cz

#elektromobilita #LucidMotors #Skoda #SkodaVisioniV #sefredaktorzavolantem