K jakémukoliv stěhování ať již bytu nebo domu budete potřebovat co nejvíce známých či kamarádů, kteří přiloží ruku k dílu. Nedílnou součástí stěhování je rozhodně i co největší možné vozidlo, se kterým si stěhovací proces značně usnadníte. Vyplatí se využít plnohodnotné služby stěhovací firmy nebo pouze navštívit půjčovnu dodávek v Praze?

Vyplatí se využít služeb stěhovací firmy?

Pronájem stěhovací firmy může mít z hlediska pohodlnosti spoustu výhod a pro Vás v tu chvíli odpadávají jakékoliv fyzické úkony spojené se stěhováním. Za stěhovací firmu však můžete vyhodit spoustu peněz, které se vyplatí investovat zcela jinde. Nad svými věcmi rovněž nebudete mít žádnou kontrolu a můžete se dočkat nemilé zprávy, že během stěhování se cokoliv ztratilo nebo poničilo.

Co vše budu k půjčení dodávky v Praze potřebovat?

K půjčení dodávky budete potřebovat platný řidičák, občanský průkaz a peníze na vratnou kauci za dodávku. Výše kauce se pohybuje dle typu vozidla od 20 000 do 40 000 Kč. Pokud jste vedeni jako živnostník, nezapomeňte si sebou živnostenský list. Společnost Maxi půjčovna Vám garantuje půjčení dodávky světové značky a to se zárukou, že vůz nebude starší než 3 roky. Cena pronájmu dodávky se pohybuje od 600 Kč za den, což může být dostatečně dlouhá doba k tomu mít veškeré své věci přestěhované.

Výhody spojené s využitím půjčovny dodávek v Praze

Výhodou využití půjčovny dodávek v Praze je, že v ceně půjčení užitkového vozu máte zahrnuto pojištění odpovědnosti, dálniční poplatky v ČR a silniční daň. Součástí výsledné ceny je rovněž zdarma zapůjčení GPS navigace, která Vám usnadní cestu během stěhování. Společnost Maxi půjčovna se navíc pyšní tím, že si neúčtuje žádné poplatky za ujeté kilometry navíc. 

Zdroj foto: Autopujcovna-pujcovna-dodavek.cz, Pixabay.com

#elektromobilita #LucidMotors #Skoda #SkodaVisioniV #sefredaktorzavolantem