Každý správný živitel rodiny přemýšlí nad tím, jakým způsobem zajistit všechny důležité cesty dětí i dospělých členů. V takovém případě se rozhodně neobejdete bez spolehlivého a bezpečného automobilu s dostatečným prostorem. Proč v těchto ohledech vychází nová Kia nejlépe?

Bezpečné a moderní auto pro celou rodinu? To je nová Kia EV9

Sedmimístný vůz pro velké rodiny

Nová Kia EV9 je vytvořená s úmyslem poskytnout uživatelům co největší užitný prostor na cestách. Toto moderní SUV proto nabízí celkem tři řady sedaček, přičemž výrobce myslel i na dostatečný rozestup pro pohodlné umístění dětské autosedačky.

Pokud se chystáte jezdit na dlouhé výlety, oceníte možnost otočení druhé řady sedadel podle vašeho přání. Díky tomu může celá posádka společně (samozřejmě mimo řidiče) hrát hry, povídat si nebo jen tak podřimovat. Velké množství USB portů vám přitom zajistí dostatek šťávy pro mobily, tablety i notebooky.

Bezpečné a moderní auto pro celou rodinu? To je nová Kia EV9

Poznejte sílu elektřiny

Automobilka Kia opatřila svůj nový vůz plně elektrickým motorem. Ten zvládne ujet až 563 kilometrů na jedno nabití, takže se nemusíte obávat ztroskotání uprostřed lesů. Jeho výhodou je ohromně rychlé nabíjení – za pouhých 15 minut získáte 249 kilometrů (za 24 minut dobijete baterii na 80 %). Pokud dbáte na přírodu a máte rádi udržitelnost, jste na správné adrese.

Je nám jasné, že koupě vozu není to stejné, jako je pořízení pečiva v obchodu. Přesně proto si nejdříve musíte novou Kiu osahat, prolézt a vyzkoušet její chování na cestách. V prodejně Auto Jeremiášova (z Praze 5) se budete moci vzájemně poznat a zjistit, jestli si sednete.

Bezpečné a moderní auto pro celou rodinu? To je nová Kia EV9

Ještě před tím se můžete kouknout na webové stránky pod odkazem v první půlce článku. Ihned se před vámi objeví podrobnější popisky automobilu, a to včetně aktuálního ceníku. V něm si budete moci naklikat preferovanou konfiguraci a prohlédnout si finální cenu vozu.

Zdroj foto: KIA, Autojeremiasova.cz

#elektromobilita #LucidMotors #Skoda #SkodaVisioniV #sefredaktorzavolantem