Návrat do dětských let | Editorial

Návrat do dětských let | Editorial

5. 1. 2018 Off By Mikolášek Ivo

Please enter banners and links.

Přeji příjemné pondělí a úspěšný start do nového týdne našim čtenářům.

Máme tu opět nový týden a pomalu a jistě se nám blíží Vánoce a atmosféra už prostupuje skrze každého z nás. Na mě to dopadlo při návštěvě Staroměstského náměstí, když jsem pozoroval letošní rozsvícený stromeček, který je opět nádherný. Celá vánoční atmosféra Prahy je opravdu kouzelná a jsem rád, že naše hlavní město patčí opět do žebříčku TOP 10 vánočních měst.

Na stejné atmosféře jsou už naladěni někteří naši klienti, a tak jsem dostal od české rodinné firmy DINO TOYS retro hru – Kamionem po Evropě jako dárek, abych si mohl hezky zavzpomínat na své mládí. Jako malý kluk, jsem ji hrával dost často. Mimochodem, kdo byste ji chtěl získat úplně zadarmo, tak tento týden soutěžíme v naší mediální skupině HMG na portálu CARSHOUSE.cz o poslední 3 kusy.

Musím se přiznat, že se mi nechtělo čekat do Vánoc a tento víkend ji rozbalil. Při hraní jsem si zavzpomínal na svá klukovská léta. Opět jsem se stal „velkým dopravcem“ a řídil svůj kamion VOLVO modré barvy. V zápalu se začal hnát za lukrativními zakázkami po evropských městech, abych doručil náklad z města A do města B… Nebudu vás zatěžovat dalšími detaily mého snažení, ale nakonec jsem stejně prohrál. I když jen o 2.600 fiktivních peněz. Hra sice dostala nový design, ale i tak mě na chvíli vrátila do dětských let. Za mě jednoznačný a dokonalý tip na perfektní dárek pod stromeček pro všechny „malé kluky“, nejen věkem, kteří si společně se svými tatínky užijí spousty hezkých chvil s touto hrou. Doufám, že na další moje klienty dopadne stejné kouzlo Vánoc a já budu zavalen dalšími dárky.

Teď už ale zase zpět do pracovního procesu. Tento týden se představí nový kalendář Pirelli, otestujeme další auto, konkrétně Mercedes-Benz C 220 D coupé a v neposlední řade dokončujeme nové číslo časopisu CARSHOUSE. Děkuji za váš čas a opět příští týden u dalšího editoriálu se budu těšit.

       

                                                                                                                                 S přáním krásného a úspěšného dne.

Ivo Mikolášek – šéfredaktor.